ALI KAYA Polisiye.Com

                                                 
                                                    

  29/7/2015

ANASAYFA - İLETİŞİM - VİDEO - RESİM - FORUM - REKLAM Başlangıç sayfası yap  Sık kullanılanlara ekle

Polisiye Edebiyat
Polisiye Bilim
Seri Katiller
Mafya
Suikast
Uyuşturucu
Terörizm
Tecavüz - Taciz
Büyük Soygunlar
Satanizm
Silah
Hırsızlık
Dolandırıcılık
Bilişim Suçları
Şüpheli Durumlar
Yolsuzluk
Kapkaç
Trafik
Kadın - Aile
Rehine Olayları
Beyaz Yaka Suçları
Dünyada Polis
Yeni Türk Lirası
Vatandaşlık
Hak Arama Yolları
İnsan Hakları
İlkyardım
Yangınlar
Savaş ve Afetler
Özel Güvenlik
K9

 
eXTReMe Tracker

BİZİM SERİ KATİLLER geri dön                                          Yorumlarınız İçin
ALI KAYA


"Allah beni çagiriyor. Hakkimi almak için ben Allah'in yanina gidip gelecegim. Ve en kisa zamanda günahkarlarla ve düsmanlarimla hesaplasacagim"

ISTE ALANYALI SERI KATILIN INANILMAZ CINAYETLERI!..

Birçok gasp ve biçaklama olayina karisan, 'bebek yüzlü katil' olarak bilinen cezaevi firarisi Ali Kaya, Antalya'nin Alanya Ilçesi'nde yakalandi. Sahsin üstünde yapilan aramada bir çok ünlü isadaminin isminin yer aldigi ölüm listesi çikti.
20 Agustos 2004

Birçok gasp ve biçaklama olayina karisan, 'bebek yüzlü katil' olarak bilinen cezaevi firarisi Ali Kaya, Antalya'nin Alanya Ilçesi'nde yakalandi. Sahsin üstünde yapilan aramada bir çok ünlü isadaminin isminin yer aldigi ölüm listesi çikti.
Edinilen bilgiye göre; Alanya'ya bagli Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanligi'na bagli ekipler tarafindan önceki gece yapilan yol kontrolü sirasinda süphe üzerine bir araç durduruldu. Araçta bulunan kisilerin kimlik kontrolleri sirasinda Erdal Yilmaz adina düzenlenmis kimligin sahte olmasindan süphe edildi. Kimligin sahte oldugu üzerinde yapilan incelemede anlasilinca sahis, karakola götürülerek ifadesi alindi. Sahis, Erdal Yilmaz adina düzenlenmis kimligin sahte oldugunu ve kendisinin cinayet suçundan Sanliurfa Açik Cezaevi'nden firar eden Ali Kaya oldugunu itiraf etti. Ifadesi alindiktan sonra mahkemeye çikartilan Ali Kaya, "4 sene sonra geldim. Gene gelecegim. Görevimi basariyla yapamadim ama yapacagim" dedi. Ali Kaya'nin yakalandiginda üstünde Alanya'da öldürmek istedigi kisilerin listesinin çiktigi ögrenildi.

ILK CINAYETINDE AMCASINI ÖLDÜRDÜ
Ali Kaya ilk cinayetinde 1997 yilinda Alanya'da bir emlak bürosunda amcasi Celal Kaya'yi öldürdü. 5 yil agir hapis cezasina çarptirilan Ali Kaya, tutuklu bulundugu Alanya Kapali Cezaevi'nde disiplinsiz davranislari nedeni ile Silifke Cezaevi'ne sevk edilmisti. Silifke Cezaevi'nde cezasini dolduran Ali Kaya, Adana'da kendi annesin

>>> Devamı için tıklayın >>>